Yerli Adriana Lima Kimdir? Gökçe Eygi Resimleri

Yerli Adriana Lima Kimdir? Gökçe Eygi Resimleri

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Güzellik Yarışmasında Türkiye’yi Yerli Adriana Temsil Edecek

22 Ekim Cumartesi akşamı Girne Lord’s Palace Hotel’de yapılacak Top Model of Cyprus Yarışması’nda Türkiye’yi Adriana Lima’ya benzerliğiyle dikkat çeken Gökçe Eygi temsil edecek.

Girne Lord’s Palace Hotel’de yapılacak. Türkiye’yi temsil edecek olan Gökçe Eygi, dünyaca ünlü top model Adriana Lima’ya benzerliği ile dikkat çekiyor.

“ARTACAĞINI TAHMİN EDİYORUM”

Yarışmayı uluslararası boyuta taşıyan H&V Ajansın patronu Hayriye Vurdu, “Bu yıl ilki düzenlenen yarışmaya 18 ülke katılacak, önümüzdeki yıllarda ise bu sayının artacağını ümit ediyorum” dedi.

[​IMG]

 

Bir önceki yazımız olan Şirin Bebek Kıyafetleri başlıklı makalemizde Elbise Modası, en güzel Şirin Bebek Kıyafetleri ve Şirin Bebek Kıyafetleri 2016, Şirin Bebek Kıyafetleri modelleri, Şirin Bebek Kıyafetleri fiyatları ve Şirin Bebek Kıyafetleri örnekleri ve 2016 Şirin Bebek Kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Yerli Adriana Lima Kimdir? Gökçe Eygi Resimleri için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


 1. Margarikotin  yorumladı. 01:11 - 18 / 10 / 2016:

  JÜRİDE TANIDIK İSİMLER VAR

  18 ülkeden modellerin katılacağı yarışmanın koreografisini Yusuf Azuz yaparken genel koordinatörlüğünü Aylin Arasıl üstleniyor. Jüride, Cihan Ünal, Zeynep Mansur, Buray, Avni Kütükoğlu, Muammer Ketenci gibi ünlü isimlerin yanısıra sürpriz isimlerde yer alacak.

 2. Margarikotin  yorumladı. 01:11 - 18 / 10 / 2016:

  BİRBİRİNDEN GÜZEL MODELLER ÜLKELERİNİ TEMSİL EDECEK

  Yarışmaya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Türkiye, İngiltere, Fransa, Almanya, Macaristan, Latvia, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, İrlanda, Polonya, Litvanya, Estonya, İsveç, Gürcistan, Fillandiya, Romanya ve Rusya'dan katılan modeller ülkelerini temsil edecek. Yarışmada Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni Yıldız Avsar temsil ederken Türkiye adına Gökce Eygi yarışacak.

  TÜRKİYE'Yİ YERLİ ADRIANA TEMSİL EDECEK

  International Top Model of Cyprus Yarışması'nda favoriler arasında gösterilen ve Türkiye'yi temsil edecek olan Gökçe Eygi, dünyaca ünlü top model Adriana Lima'ya benzerliği ile dikkat çekiyor.
  kaynak: sondakika

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.