Vajinal Akıntı Nasıl Önlenir?

Vajinal Akıntı Nasıl Önlenir?

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Vajinal Akıntı Nasıl Önlenir?    

Kadınların en çok yaşadığı sorunlardan bir tanesinde vajinal kokudur. Birçok sebebi oluşan vajinal koku bir süre sonra rahatsız edici hale gelmektedir. Vajinal koku bazen utanç verici olmasıyla birlikte sizleri sor durumda bırakabilir. Vajinal akıntı her yaş gurubundaki kadınlarda görülmektedir. Bunun için bir takım önlemler alınmalıdır.

Eyer vajinanızda aşırı derecede kaşınma, yanma, çok ağır koku, farklı renkte akıntılar varsa öncelikle doktora başvurup ona göre akıntının sebebini öğrenip ilaç tedavisinde bulunmanız gerekir sonrasında genital bölgeyi temiz tutulmalı kılların oluşumunda daima kesilmeli, dar olmayan çamaşırları tercih edilmeli ,   cinsel ilişki sırasında prezervatif kullanılmalı ve ilişki bitiminde genital bölgeyi yıkamalı bazı yediklerimiz vajinadan gelen akıntının kokusunu değiştirmektedir.  Samırsak soğan gibi kokunun yoğun olduğu zamanlarda yediklerime dikkat edilmeli bol su ile yıkanmalı ve günlük ped. Kullanılmalı vajina kokusunu önlemek için krem çeşitleri vardır bunları kullanaraktan vajinal kokuyu azaltabilirsiniz. Ilık elma sirkeli su ile yıkayıp kokuları giderebilirsiniz.

Bazı ayrıntılara dikkat ederek vajinal kokuyu önleyip rahatsız olmadan hayatın tadını çıkarabilirsiniz.

Vajinal Akıntı Nasıl Önlenir?
Vajinal Akıntı Nasıl Önlenir?

Bir önceki yazımız olan 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde jean pantolon moddelleri ve pantolon modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri fiyatları ve 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri örnekleri ve 2016 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.