Soğanın Vücudumuza Faydaları Nelerdir?

Soğanın Vücudumuza Faydaları Nelerdir?

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

[saributon]Soğanın Vücudumuza Faydaları Nelerdir?[/saributon]

Doğanın bir mucizesi olan soğanda bütün diğer bitkiler gibi sağlıklı ve vücuda faydalı bir besindir. Tabi ki fazla tüketildiği takdir de birçok sorunlarda ortaya çıkarmaktadır. Örneğin   alerji gibi. Kış   aylarında bolca tüketilmeli başlı başına bir doğal antibiyotiktir birçok bitki gibi soğanında faydaları saymakla bitmez.

     Vücudumuzun direncini artırır ve vücudumuza kuvvet enerji vermektedir, bedensel ve zihinsel yorgunluklara birebirdir, tansiyonu düşürür kış hastalıkları olan soğuk algınlığı grip astım ve bronşit hastalıklarına iyi gelmektedir. Nefes yollarını açar ve öksürüğü kesmektedir. Şeker seviyesini ayarlar şeker hastalarına iyi gelmektedir ve böbrek ağrılarını hafifletmektedir. Ayrıca ağız ve diş sağlığına iyi gelmektedir.  

Kısaca doğanın mucizesi olan soğan hastalıklara cilt güzelliklerine saç bakımı diş bakımı yüz maskesi olarak yemeklerimize lezzet katması bakımından da her yerde mucizesini göstermektedir. Büyük küçük yaşlı genç herkese farklı farklı şifaları bulunmaktadır.

eldeki-sogan-kokusu-nasil-gider

Bir önceki yazımız olan 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde jean pantolon moddelleri ve pantolon modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri fiyatları ve 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri örnekleri ve 2016 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.