Salon dekorasyonu Örnekleri 2017

Salon dekorasyonu Örnekleri 2017

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Salon dekorasyon örnekleri
Salon evimizde en çok kullandığımız odadır. Ailece vakit geçirdiğimiz en önemli yer olan salonlar aynı zamanda misafirleri ağırlama açısından da önemli bir yere sahiptir. Bu açıdan salonunuzda yarattığınız dekorasyon ruh haliniz ve kişilik özellikleriniz açısından oldukça etkin bir yer oynamaktadır. Bunun için çeşitli salon dekorasyon örnekleri mevcut bulunmaktadır.

Vintage salon dekorasyonu

Eski zamanlarda kullanılan eşyaları kullanarak veya bozulmuş eski eşyalarınızı tamir ettirerek salonunuzu dekore ettiğiniz bu dekorasyonlarda bir eskiye özlem söz konusudur. Daha çok pastel tonlarının tercih edildiği bu dekorasyonlarda özellikle pudra, yeşil gibi renkler sıklıkla kullanılmaktadır. Bu dekorasyonu uygulamak için evinizin bütün eşyalarını değiştirmenize gerek yoktur. Bir yerinde uygulayacağınız antika eşyalar veya renk uyumları ile de vintage bir salon oluşturabilirsiniz.

Klasik salon dekorasyonu

Modası asla geçmeyecek olan bu salon dekorasyon örneklerinden biri olan bu klasik tarzda da genel olarak kahverengi tonları sıklıkla tercih edilmektedir. Çok fazla canlı renklerden hoşlanmayan insanlar için özellikle çok uygun olan bu dekorasyonlar da kendinizi iyi hissetmenizi ve dinlenmenizi sağlayacaktır. Farklı aksesuarlar ile salonunuzu hareketlendirebileceğiniz gibi dekoratifler kullanmadan sade bir atmosfer oluşturmanız da mümkündür.

Şömineli salon dekorasyonu

Hem sıcak hem romantik bir hava yaratacak olan şömine aynı zamanda etrafındaki oturma grupları ve televizyon ünitesiyle salonunuza oldukça şık bir görünüm katmaktadır. Özellikle sıklıkla tercih edilen taş döşemeli klasik tarzda şömine kullanarak kış aylarında bütün zamanınızı salonunuzda geçirebilirsiniz.

ucuz-Son-moda-salon-takımları.jpg

uygun-Son-moda-salon-takımları.jpg

yeni-Son-moda-salon-takımları.jpg

2016-Son-moda-salon-takımları.jpg

açık-kahve-Son-moda-salon-takımları.jpg

açık-krem-Son-moda-salon-takımları.jpg

sarı-Son-moda-salon-takımları.jpg

sergi-Son-moda-salon-takımları.jpg

Son-moda-salon-takımları.jpg

şık-Son-moda-salon-takımları-1.jpg

tarz-Son-moda-salon-takımları.jpg

Bir önceki yazımız olan 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde jean pantolon moddelleri ve pantolon modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri fiyatları ve 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri örnekleri ve 2016 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.