Riviera İle Sızma Zeytinyağı Arasındaki Fark Nedir?

Riviera İle Sızma Zeytinyağı Arasındaki Fark Nedir?

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Riviera İle Sızma Zeytinyağı Arasındaki Fark Nedir?

Bol E vitamini kaynağı adeta sağlık iksiri zeytinyağı sofraların vazgeçilmezi ancak bir çok kişinin aklında olan bir soru riviera mı sızma zeytinyağı mı.?

Riviera İle Sızma Zeytinyağı Arasındaki Fark

Riviera zeytinyağı oluşumundan dolayı daha asidik derecesi yüksek olduğu için antioksidan özelliğini kaybediyor o yüzden biz hastalarımıza sızma zeytinyağı öneriyoruz. Arasındaki farkı anlatacak olur isek ağacından düşmüş ezilmiş çürümüş zeytinler riviera zeytinyağına dönüştürülüyor. Dalından koparılmış zeytinler ise sızma zeytinyağına dönüştürülüyor. Doğru hasattan yapılan sağlıklı zeytin ve en kısa zamanda işleme alınmış zeytin kaliteli zeytinyağının ana kaynağı.

naturel-sizma-ile-riveria-arasindaki-farkler

Riviera zeytinyağı daha açık renklidir sızma zeytinyağı ise daha koyu renkli olmaktadır. Aradaki fark tabiî ki fiyatlarına da yansımakta. Riviera zeytinyağının 5 litresi 68 lira iken sızma zeytinyağının 5 litresi 92 lira. Uzmanlar riviera zeytinyağının sıcak yemeklerde sızmanın ise kahvaltı sofralarında ve salatalarda kullanılmasının daha doğru olacağını belirtiyor. Ölçüsü ise günlük 4-5 tatlı kaşığı kadar tüketilebilir.

Bir önceki yazımız olan 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde jean pantolon moddelleri ve pantolon modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri fiyatları ve 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri örnekleri ve 2016 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.