Neden Hamile Kalamıyorum? Yardım!!!

Neden Hamile Kalamıyorum? Yardım!!!

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Neden Hamile Kalamıyorum? Yardım!!!

3 yıllık evliyim. Hamile kalamıyorum. Yapılan testlerde bir şey bulunamadı. Ama gittiğim bir doktor kısır olabileceğimi söyledi. Kısırlık neden olur?

CEVAP Sevgili okuyucumuz, “Kısırlık neden olabilir?” sorusunun cevabı bir kitap olabilecek kadar çok. Günümüzde tıp gelişti, biraz abratı olabilir ama ancak rahmi veya yumurtalıkları olmayan kadınının çocuğu olamaz diyoruz. Tüp bebek merkezleri artık tek bir spermle bile gebelik sağlayabiliyorlar. Yumurtlaması olmayan kadınlarda başka bir kadından alınan yumurta ile gebelik elde edebiliyorlar (Bu işleme ülkemizde izin yok ama yurt dışında mümkün). Sonuçta çok özel durumlar dışında bir şekilde gebelik mümkün olabiliyor. Şartları, imkanları daha fazla olan bir merkeze müracaat etmelisiniz.

kanser-kadin-2

Bir önceki yazımız olan 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde jean pantolon moddelleri ve pantolon modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri fiyatları ve 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri örnekleri ve 2016 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.