Meme Neden İltihaplanır?

Meme Neden İltihaplanır?

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Tıp dilinde mastitis denilen hastalık halk arasındameme iltihabı olarak bilinen ve göğüs ağrısı, göğüste kızarıklık gibi belirtiler gösteren göğüs dokusu enfeksiyonudur. Emziren kadınlarda daha sık olarak görülen rahatsızlık doğumu takip eden birkaç ay içinde ortaya çıkar

Belirtiler aniden ortaya çıkabilir. Bu belirtiler genellikle göğüs dokusunda şişme yada ağrı, göğüs bölgesinde hassaslık, genel kırgınlık hissi, ciltte oluşan kızarıklık ve yüksek ateş olarak meydana gelir.

Rahatsızlığı oluşturan esas neden şudur.Mastitis bakterileri göğüste bulunan çatlak yada ufak çaplı deliklerden içeriye girer ve Meme İltihabına sebep olur… Bebeğinizin ağzında bulunan çeşitli bakteriler süt kanalları yoluyla göğüse girerler ve rahatsızlığı meydana getirirler.

Meme İltihabı Tedavi Yöntemleri

1_294Meme İltihabı Antibiyotik Tedavisi: Bu tedavi ortalama olarak 15 gün kadar sürer.  İlk 2 gün içinde kişi kendini daha rahat hissetmeye başlar ancak tedavi son güne kadar dikkatle devam ettirilmelidir

Meme İltihabı Evde Bakım: Kişi meme iltihabı rahatsızlığıyla mücadele edebilmek için bol bol dinlenmeli ve sıvı tüketmelidir. Ayırca enfeksiyonlu memedeki süt düzenli olarak alınmalıdır.

Eğer antibiyotik ve edve bakım sürecinden sonra iyileşme gözükmediyse mutlaka bir doktora başvurun. Çünkü bu durum göğüs kanseri belirtisi olabilir.

Bir önceki yazımız olan 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde jean pantolon moddelleri ve pantolon modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri fiyatları ve 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri örnekleri ve 2016 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.