Kök Hücre Tedavisi Nasıl Yapılır? Neden Yapılır?

Kök Hücre Tedavisi Nasıl Yapılır? Neden Yapılır?

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Kök Hücre Tedavisi Nasıl Yapılır? Neden Yapılır?

Cilt Kırışıklıklarına Karşı Kök Hücre Tedavisi

Ünlü sanatçı Sertap Erener bambaşka bir yöntemle kendi kanıyla gençleşti. Ünlülerinde kullandığı bu yöntem kendi kanımızı iki ayırıyor faydalı kısmı alınıyor ve yüze enjekte ediliyor işte bu da kendi kanınızla güzelleşme anlamına geliyor.

Cilt Kırışıklıklarına Karşı Kök Hücre Tedavisi1

Bizim bir takım kan hücrelerimiz var trombosit dediğimiz bir yerimiz kesildiği zaman bir yerimiz kanadığı zaman bu trombosit hücreleri bu bölgeye doğru göç ediyorlar. Buradaki işlemde aslında kanımızdaki trombositlerin normal sayısından daha fazla sayıya çoğaltılması işlemi. Hastanın yüzüne belli noktalara mezoterapi denilen işlemle minik, minik enjeksiyonlar yapılıyor çünkü büyüme faktörünü salgılıyor büyüme faktörünün nedeni kolejen aktive ediliyor ve gençlik sağlanmış oluyor. Üstelik tüm bunlar yalnızca 45 dakika sürüyor. Uygulama sonrasında ağrı ya da acı hissedilmiyor. Herhangi bir yan etkisi yok bu işlemin ve hasta bir iki saat sonra işine dönebiliyor hafif bir kızarıklık oluyor hastanın kanının alınıp işlemin yapılması ortalama yarım saat 45 dakikayı bulabiliyor.

kok_hucre_-tedavisiDgQZMQ

Kök hücre yöntemi sadece cildi toparlamak ve gençleştirmek ile kalmıyor kelliğin önlenmesinde yardımcı oluyor.

Saçta çok etkisi görülüyor özellikle saç ekimi yapılan hastalarda saç ekiminden önce saçı kuvvetlendirmek için ya da sonrasında yine ekilen saçı kuvvetlendirmek için ya da. Erkek gibi saç dökülmesi olan bayanlarda erkeklerde mezoterapi ilede kombine edilerek kullanılabiliyor

Bir önceki yazımız olan 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde jean pantolon moddelleri ve pantolon modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri fiyatları ve 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri örnekleri ve 2016 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.