Karagül Dizisi Ada Kimdir?

Karagül Dizisi Ada Kimdir?

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Karagül Dizisi Ada Kimdir?


Fox Tv, Karagül dizisi Ada Şanverdi rolündeki Ayça Ayşin Turan kimdir nerelidir, biyografi oku. Ayça Ayşin Turan kaç yaşında, boyu ve kilosu kaç, saç ve göz rengi nedir. Ayça Ayşin Turan daha önce hangi dizilerde ve sinema filmlerinde oynadı. Ada Şanverdi (Ayça Ayşin Turan) bilgileri.

Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuş, aslen Sinop’lu; sinema ve dizi filmi oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünde okumaktadır.

Babası Tunuslu Annesi ise Türkdür. Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Tiyatrosunda eğitim almıştır. Ayrıca Avusturalya Actor Stüdyodan Ferit Selçuk Oyuncu Koçudur.


Ayça Ayşin Turan’ın boyu 1 metre 67 santim (1.67 cm), kilosu 52 kg ve yaşı 22 dir. Ayça’nın göz rengi yeşil ve saç rengide kumraldır.


Ayça Ayşin Turan’ın rol aldığı dizi filmler şunlardır;


– (2014) Karagül – Ada Şanverdi
– (2011) Dinle Sevgili – Gülfem


Ayça Ayşin Turan’ın rol aldığı sinema filmleri şunlardır;


– (2015) Sevimli ve Tehlikeli

Bir önceki yazımız olan İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu modelleri, İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu fiyatları ve İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu örnekleri ve 2016 İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu hakkında bilgiler verilmektedir.

Misafirlerimiz Bu Kelimelerle Geldi:

  • karagul ADA
Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.