Kaçak Gelinler Dizisi Özgür Kimdir?

Kaçak Gelinler Dizisi Özgür Kimdir?

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Kaçak Gelinler Dizisi Özgür Kimdir?


Bir o kadar başarılı ve sempatik oyuncu olan Fıratı Adanalı dizisinden tanıyoruz. Bpncuk lakaplı dizi şimdi de kaçak gelinlerde karşımıza çıkıyor….


Fırat Albayram (d. 11 Ocak 1985; Nazilli, Aydın), Türk oyuncu. Show TV’de yayınlanan Suskunlar ve Kanal D’de yayınlanan Merhamet adlı dizilerdeki rolleriyle bilinmektedir. Şimdilerde iseKaçak Gelinler dizisinde Özgür karakterini canlandırmaktadır.


Filmografi

Yıl Ad Rol Not
2008-2009 Adanalı Boncuk Semih
2011 Kayıp Aranıyor Hasan dizi
Sen De Gitme Hasan
2012 Rakı Masası Kısa film
Suskunlar Hasan dizi
2013-2014 Merhamet Can dizi
2014- Kaçak Gelinler Özgür Sağlam (Akif Tatlıcı) dizi


 


Bir önceki yazımız olan İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu modelleri, İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu fiyatları ve İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu örnekleri ve 2016 İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.