İlaçsız Baş Ağrısı Nasıl Geçer?

İlaçsız Baş Ağrısı Nasıl Geçer?

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

bas_agrisi_5560.jpg

Migren ya da başka bir sebeple başınız ağrıdığında ilaç kullanmadan da baş ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. İlâç Kullanmadan baş ağrınızdan nasıl kurtulabilirsiniz? Çeşitli doğal yöntemler kullanarak bağ ağrınızdan kurtulmanız mümkün. Hem böylece ilaçların da çeşitli yan etkilerinden kurtulmuş olacaksınız.

– Limon aromaterapi özellikleri sayesinde baş ağrısına iyi gelir. Bir parça limonu elinizde ovuşturup macun kıvamına getirin ve yüzünüze ve alnınıza sürün.

– Baş ağrılarının belli başlı sebeplerinden biri strestir. Stres sebebiyle kaslarımız sertleşir ve baoyun ağrısıyla başlayıp baş ağrısına çevirebilir. Boynunuzu ve omzunuzu hareket ettirerek ufak egzersizleri deneyin. Oturduğunuz koltuğun rahat olmasına önem verin.

– Strese bağlı baş ağrılarında yastığınıza birkaç damla lavanta yağı damlatıp uyuyabilirsiniz.

– Başınız ağrıdığında baskı uygulayarak ağrıyı geçirebileceğiniz noktalar bulunur. Bu nokta baş parmağınız ve işaret parmağınızın arasında kalan eklem noktalarıdır. Bu noktayı hafifçe bastırıp yuvarlak hareketler halinde baskı uygulayın.

– Migren kaynaklı baş ağrısında ışığa hassasiyet artacağından karanlık bir odada dinlenmeyi tercih edin.

– Sıcak duş gevşeme hissi yaratır. Duşa giremiyorsanız ayaklarınızı sıcak su dolu bir kapta bekleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde jean pantolon moddelleri ve pantolon modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri fiyatları ve 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri örnekleri ve 2016 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

İlaçsız Baş Ağrısı Nasıl Geçer? için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


 1. akdenizsu  yorumladı. 19:39 - 26 / 05 / 2016:

  Merhaba,
  İşim gereği stresli olduğum zamanlar çok sık baş ağrısı yaşıyorum. Ağrı kesicilerin zararlarını öğrendiğim andan beri ilaç kullanmayı bıraktım. Sizinde yazınızda tavsiye ettikleriniz formülleri de denedim ama fayda etmedi ne yazık ki
  Baş ağrısı için başka önerisi olan var mı?????

 2. yenievlisimge  yorumladı. 19:39 - 26 / 05 / 2016:

  Selammmm
  bende strese dayalı çok fazla baş ve ense ağrısı çekiyorDUM. Ve ilaç kullanmaktn nefret ettiğimden ağrı kesici bile içmeyip ağrıdan çok çektim. Dayım eczacı bir firmanın yeni çıkardığı ürünü al bakalım ne etkisi ne olacak diyip bana verdi. İlk başta yeni bir ürünün denemek ne kadar doğru olur diye düşündüm. sonucunda dayıma güvendiğim için denedim. Kesinlikle bir İLAÇ DEĞİL. Başınızın ağrımasını hissettiğiniz an solüsyon şeklinde ense boyun şakak kısımlarınıza sürüyorsunuz. nanenin ferahlığı ve ürünün etkisiyle ağrınızı hafifletiyorsunuz. fiyatı 20 küsür civarlarındaydı. adıda maxerin solüsyon diye geçiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.