Hülya Avşar Yeni Sevgilisi Kim?

Hülya Avşar Yeni Sevgilisi Kim?

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Türkiye’nin en güzel kadınlarından Hülya Avşar’ın, 5 yıllık yalnızlığının son bulduğu iddia edildi.

[​IMG]

Takvim Gazetesi’nde yer alan habere göre; gazeteci Aykut Işıklar, üniversiteyi Londra’da okuyacak olan kıza Zehra Çilingiroğlu ile geçen ay İngiltere’ye uçan Hülya Avşar’ın, yurt dışına gidiş sebebinin farklı olduğunu ileri sürdü. Dün 53 yaşına basan Avşar’ın, Londra’da yaşayan bir iş adamıyla aşk yaşadığı iddia edildi.

ESKİ EŞİNDEN DE ONAY GELDİ

Güzel sanatçı, aşkını gözlerden uzak yaşamak için de sık sık Londra’ya gidiyor. Geçtiğimiz aylarda “Kendimi şu an aşk yaşamaya hazar hissediyorum” diye konuşan Avşar’ın, bu iddialara sessiz kalması da kafaları karıştırdı.

Hülya Avşar’ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun “Artık Hülya’nın hayatına birinin girmesi lazım” demesi, “Bu aşka eski eşten de onay var” yorumlarına neden oldu.

kaynak: milliyet

 

Bir önceki yazımız olan Şirin Bebek Kıyafetleri başlıklı makalemizde Elbise Modası, en güzel Şirin Bebek Kıyafetleri ve Şirin Bebek Kıyafetleri 2016, Şirin Bebek Kıyafetleri modelleri, Şirin Bebek Kıyafetleri fiyatları ve Şirin Bebek Kıyafetleri örnekleri ve 2016 Şirin Bebek Kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Hülya Avşar Yeni Sevgilisi Kim? için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Nalet Kaynana  yorumladı. 01:10 - 18 / 10 / 2016:

    kaya abimiz çok medeni 🙂 hem onaylıyor hemde hayatında biri lazım diyor. Allah boşananlara böyle koca nasip etsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.