Hamilelik Belirtileri Nelerdir? Eşim Hamile mi? Sevgilim Hamile mi?

Hamilelik Belirtileri Nelerdir? Eşim Hamile mi? Sevgilim Hamile mi?

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Hamilelik Belirtileri Nelerdir? Eşim Hamile mi? Sevgilim Hamile mi?


Bu soruyu kendinize ne zaman sorarsanız sorun aklınızda bulunsun: cevap almak kolay, ancak bu cevabı almak için harekete geçilmeli.


Eğer çocuk istiyorsanız, doktorunuza başvurmalı ve sağlıklı bir gebeliğin teşhisi sonrası onun önerilerine göre yaşam stilinizi tekrar gözden geçirmelisiniz.


Plansız bir gebelik ihtimali varsa cevabın erken alınması daha da önemli…


Her zamanki gibi yine hatırlatmak gerek. Eğer gebelik düşünmüyorsanız mutlaka doktor önerisiyle bir aile planlaması yöntemi uygulamalısınız.


Sorunun cevabını nasıl alacaksınız?


Bazı belirti ve bulgular size bu sorunun cevabının “evet” olma ihtimalinin yüksek olduğunu gösterir. Bunlar:
  • Beklenen adetin başlamaması  • Görülen adetin niteliklerinin normalden farklı olması (miktarın, adet görme zamanının, beraberinde oluşan belirtilerin, öncesinde oluşan belirtilerin farklı olması)  • Memelerde dolgunluk, hassasiyet, memeucunda koyulaşma, memebaşında karıncalanma hissi  • Karnın alt kısmında dolgunluk, şişkinlik ve bazen hassasiyet  • Bulantı ve bazen kusma  • Yorgunluk, uykuya eğilim, başdönmesi  • Sık idrara çıkma  • Vajina salgılarının artması


Bu belirtiler muhtemel bir gebeliğin habercisidir. Kesin bir gebelik varlığını göstermezler, zira başka durumlara bağlı da ortaya çıkabilirler. Kesin tanı için gebelik testi yapılmalı ve ultrasonda gebelik gözlenmelidir.


Kesin cevabı nasıl alacaksınız?


Bir önceki yazımız olan İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu modelleri, İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu fiyatları ve İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu örnekleri ve 2016 İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.