Eski bir sehpa nasıl yenilenir?

Eski bir sehpa nasıl yenilenir?

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

 

 

Bizim çok işimize yarayan eski bir sehpamız var ise ve biz bunu yine kullanışlı ve bakımlı bir hale dönüştürebilmek için çok basit işlemleri yaparak bunu sağlayabiliriz.

Nasıl mı?

Diyecek olursanız ilk olarak artık çok kolay bir şekilde bulabileceğimiz mobilya için uygun olan boya malzemesini alarak işlemimize başlayabiliriz.

Hangi renge dönüştüreceğimize karar vererek o renk mobilya boyasını aldıktan sonra bir fırça ve zımpara ile sehpa boyama işlemine başlamalıyız. Sehpamızın üzerindeki hasarlar ve zedelenmeler varsa bunların temizlenmesi aşamasına geçilir buralardaki zedelenmeleri zımpara ile iyice temizleyerek boyaların dökülmesini ve eski sehpanın zemininin temizlenmesini yaptıktan sonra ilk olarak astar boyasını atarak kurumasını beklemeliyiz daha sonrasında boyanın tam olarak renginin sağlanabilmesi için tekrar tekrar boya işlemlerini gerçekleştirmeliyiz.

Artık yapı marketlerinde istenilen tüm boya çeşitlerini ve gerekli olan malzemeleri bulabileceğimizi de unutmayalım. İstersek eski sehpamızın üzerinde kendimizin zevkine hitap edebilecek olan renk ve desen detaylarını da eski sehpamızın üzerinde kendimiz çok kolay bir şekilde uygulayabiliriz hem bu şekilde eski sehpalarımızı değerlendirmiş ve hem de kendi el becerimiz ile bir işlemi gerçekleştirmenin sevincini yaşayabiliriz.

Yeni Bir konu ile sizlere bugünde merhaba diyelim. Dekorasyon Modelleri kategorisi altında paylaştığımız bu konumuzda sizlere en güncel bilgiyi oluşturarak hazırladık. Eski bir sehpa nasıl yenilenir? başlığı altında hazırladığımız bu yazımızda 2016 yılı için hazırladığımız başlığını ele adlık. 16.01.16 17:27:00 bu tarihte yayınladığımız bu yazımız güncelliğini hep koruyacak yazılarımız arasına girerek en güzel ve en içten tasarımları bizlere sunacak. Eski bir sehpa nasıl yenilenir? ile 2016-2017 yılına ait olacak.En güzel Dekorasyon Modelleri kategorisi adı altında oluşturulan yazılarımız profesyonel editörler tarafından hazırlanmıştır….
!!!!LÜTFEN YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ!!!!

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde jean pantolon moddelleri ve pantolon modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri fiyatları ve 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri örnekleri ve 2016 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, ,
Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.