Cicişler hangi Otelde Kalıyor?

Cicişler hangi Otelde Kalıyor?

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Santorini’de tatil yapan Esra – Ceyda kardeşler, sosyal medya hesaplarında kaldıkları suiti yayınlayarak, gecelik ücretinin 5 bin lira olduğunu söyledi.
[​IMG]

Magazin dünyasında Cicişler olarak tanınan Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler lüks harcamalarıyla dikkat çekiyor.

BİR GECELİK FİYATI 5 BİN TL

Cicişler sadece sosyal medya hesaplarından yaptıkları birbirinden çekici paylaşımlarıyla değil aynı zamanda lüksün sınırını zorlayan harcamalarıyla da haberlere konu oluyor. Şimdilerde Santorini’de tatilde olan Cicişler, sosyal medya hesaplarından kaldıkları otelin görüntüsünü paylaştılar.

Suitin gecelik ücretinin 5 bin lira olduğunu takipçileriyle paylaşan Esra ve Ceyda Ersoykardeşler, daha önce de yine bir tatilde yedikleri ve toplamda 1100 lira verdikleri ve Kobe etinden yapılma hamburgerlerinin fotoğrafını paylaşmış ve uzun süre magazin gündemini meşgul etmişlerdi.
[​IMG]

kaynak: haberler

 

Bir önceki yazımız olan Şirin Bebek Kıyafetleri başlıklı makalemizde Elbise Modası, en güzel Şirin Bebek Kıyafetleri ve Şirin Bebek Kıyafetleri 2016, Şirin Bebek Kıyafetleri modelleri, Şirin Bebek Kıyafetleri fiyatları ve Şirin Bebek Kıyafetleri örnekleri ve 2016 Şirin Bebek Kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Cicişler hangi Otelde Kalıyor? için yapılan yorumlar : 5 Yorum yapıldı


 1. berilceee  yorumladı. 01:18 - 18 / 10 / 2016:

  Bunların ne ıs yaptığını bölen varmı

 2. deynepnaz  yorumladı. 01:18 - 18 / 10 / 2016:

  Sağdaki cicişin göğüs uçları çıkmış

 3. Eses07  yorumladı. 01:18 - 18 / 10 / 2016:

  Tam ciciş bunlar
  Hiç güzel değiller

 4. maheen  yorumladı. 01:18 - 18 / 10 / 2016:

  Bu derenin suyu nerden geliyo acep
  Adnan okyarla varmi akrabalik

 5. rudecute  yorumladı. 01:18 - 18 / 10 / 2016:

  Bunlar kendilerini salak gibi gösteren zekiler. Başka türlü bu kadar parayla oynayamazlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.