Bahçe için Eskimo tarzı ev dekorasyonu

Bahçe için Eskimo tarzı ev dekorasyonu

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Doğa içinde, bahçelerde zaman geçirmek bazen öyle keyifli olabilir ki hiçbir hava koşulu, hiçbir börtü böcek buna engel olmasın istersiniz.

Böyle hisseden başka insanlar da olmuş olacak ki Eskimo evlerini andıran bu plastik kubbeyi tasarlamışlar. “Garden Igloo” (Bahçe İglosu) adlı bu minimal ve çok amaçlı tasarım arkadaşlarla zaman geçirmek, içinde oturup kitap okumak, yazın güneşten, kışın soğuktan korunmak için mükemmel bir ortam sağlıyor. Çocuklar için oyun alanı, bitkiler için on nümero bir sera olabiliyor. E hal böyle olunca insanın canı eve girmek istemiyor.

[IMG][IMG][IMG][IMG][IMG]
kaynak

Bir önceki yazımız olan 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde jean pantolon moddelleri ve pantolon modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri fiyatları ve 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri örnekleri ve 2016 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Bahçe için Eskimo tarzı ev dekorasyonu için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


  1. sabahvesen  yorumladı. 16:46 - 12 / 08 / 2016:

    çok hoş ama bahçe ister işte buna 🙂

  2. VeLena  yorumladı. 16:46 - 12 / 08 / 2016:

    Çok güzelmiş tam benlik nereden bulabiliriz ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.