Bahar Alerjisine Karşı Ne Yapmalı?

Bahar Alerjisine Karşı Ne Yapmalı?

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Bahar Alerjisine Karşı Ne Yapmalı?

Bahar mevsimi ile birlikte her üç kişiden birinin bahar alerjisi ortaya çıkıyor. Peki, bu kadar büyük çapta bir insanın sorunu olan bahar alerjisine karşı ne yapmalısınız nasıl önlemelisiniz size bir kaç bilgi verelim.

Bahar mevsiminde polenler atmosferde ancak sadece polen demek doğru olmaz mantar spo’ larıda artıyor. Dıştan gelen bu alerjenler büyük yapılarda olduğu için gözümüze burnumuza takılıyor alerjik duyarlılığı olan kişilerin rahat olarak bahar geçirebilmeleri için ilk önce çevresel koruyucu önlemler alması lazım.
İlk önce önemli olan hijyendir. Yüzün ihtiyaç oldukça yıkanması, burun temizliğine dikkat edilmesi dışarıda yürürken gözlük kullanılması.

Bahar Alerjisine Karşı Ne Yapmalı
Evde alınacak önlemlerle daha da azaltmak mümkün. Ev ortamının polenden temizlenmesi çok mümkün değil ancak azaltmak mümkün saat 10.00-11.00 ile 14.00-15.00 arasında mümkün olduğunca pencerelerin kapalı tutulması eleklenmesi ve bu dönemde ciddi alerjisi olan kişilerin dışarıda çok vakit geçirmemesi önerilir.

bahar_alerjisi1

Bir önceki yazımız olan 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde jean pantolon moddelleri ve pantolon modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri fiyatları ve 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri örnekleri ve 2016 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.