Android Telefon Virüslerden Nasıl Korunur?

Android Telefon Virüslerden Nasıl Korunur?

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Telefonlar akıllı oldukça, akıllandıkça ceplerimizi yakmaya devam ediyor. Artık bir telefonun fiyatı asgari ücret maaşının kat be kat üstüne ilerledi. Binbir güçlükle aldığımız taksitleri bir ömür süren bu telefonları korumak için elbette canla başla mücadele etmeye devam ediyoruz. Telefon kırıldığı zaman garantisi olsa dahi bir ücret çıkarmaları, uzun tamir süreleri derken telefonun tadına varamamak hiç uzak bir ihtimal değil. Durum böyle olunca alacağımız kişisel bazlı önlemler telefonun uzun süreli ve sağlıklı kalmasını sağlıyor. Telefonunuzu aldığınız zaman ilk olarak orjinal mıknatıslı bir telefon kapağı almanız telefonunuzu uzun süre koruyabilecektir. Ayrıca kırılmaz ekran jelatinleri sayesinde telefonumuz yere düşse bile korumanız mümkündür. Kırılmaz cam jelatinli telefonların ekranı yere dönük şekilde düştüğünde çok aşırı bir şiddetli düşüş değil ise sadece ön camı kırılmaktadır.

 

android-virüs-silmeJelatini kaldırdığınız zaman ilk günki gibi ana ekran yerinde duruyor olacaktır. Ayrıca telefonu korumak için sadece düşmelere karşı önlem alınmamalıdır. Telefonunuzu şarj ettiğinizde kontrol edin. Şarj full olunca şarjda bırakmanın yararından çok zararı vardır. Bataryayı öldürür ayrıca fazla enerji yüklemesinden çip kartı yanması bile mümkün olabilir. Telefonunuza ayrıca virüs programları kurmayı ihmal etmeyin. Telefona gelen virüsler sonsuz döngü işlemlerine girerek çipkartın ısınmasına ve bozulmasına yol açabilir. Daha ileri gidilirse, telefonun patlama ihtimali bile bulunmaktadır. Bu verilen küçük önerileri yaptığınız zaman telefonunuzu koruyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde jean pantolon moddelleri ve pantolon modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri fiyatları ve 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri örnekleri ve 2016 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.