Adetlerde Neden Aşırı Kanama Olur? Çözümü

Adetlerde Neden Aşırı Kanama Olur? Çözümü

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Adetlerde Neden Aşırı Kanama Olur? Çözümü

26 yaşındayım. Adet dönemlerinde sancı çekmiyorum. Sadece yorgunluk oluyor. Ancak bazen çok fazla baş ağrım ve her seferinde aşırı kanamam oluyor. Sizce neden bu kadar çok kanamam oluyor? Bu normal mi?

CEVAP Sevgili okuyucumuz, adet döneminde çok rahatsız edecek kadar bir ağrı olmamalı. Ama bunun yanında baş ağrısı, halsizlik ve aşırı kanamadan şikayet ediyorsunuz. Aşırı kanama çoğu kere rahimdeki myomlardan veya rahim içindeki poliplerden olur. Aşırı kanama kansızlığa yol açar ki bunun da bir belirtisi halsizlik, çabuk yorulma, biraz hızlı yürüyünce veya birkaç basamak merdiven çıkınca çarpıntıdır. Bir kadındoğum uzmanına muayene olun. Ayrıca kan sayımınızı yaptırın. Doktorunuz kanamanın neden fazla olduğunu herhalde söyleyecektir. Kanamanız düzeltilince kansızlık da yavaş yavaş düzelir. Doktorunuz kan sayımı sonucuna göre gerek duyarsa bir kan ilacı da verebilir. Baş ağrınıza gelince bu anemiye (kansızlığa) bağlı da olabilir. Ayrıca prolaktin hormonunun yüksek olması durumunda da olabilir.

kanser-kadin-2

Bir önceki yazımız olan 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde jean pantolon moddelleri ve pantolon modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri fiyatları ve 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri örnekleri ve 2016 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.