Adet Görmeme Sebepleri Nelerdir?

Adet Görmeme Sebepleri Nelerdir?

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

Adet Görmeme Sebepleri Nelerdir?

49 yaşındayım. 1 yıldır adet görmüyorum. Miyomlarım olduğu için her yıl rutin kontrollere gidiyorum. Ultrason sonuçlarını bildiriyorum. Bana bilgi verebilir misiniz?

CEVAP Sevgili okuyucumuz, 40-55 yaşları arası pek çok kötü hastalığın en sık görüldüğü dönemdir. Bu yaşlarda mutlaka her sene hatta 6 ayda bir kontrol yaptırmak, meme, rahim ve yumurtalık kanseri gibi kadında en sık görülen urların erken yakalanması için tek çaredir. Hatta şunu da söylemekte yarar var. Bu kontrolleri yaptıran birinde smear testi ile rahim ağzı kanserini daha kanser başlamadan teşhis edilebilmek mümkün. Gelelim ultrason muayenenize; sizde rahimde bir myom var. Onun dışında rahimin iç kısmı yani Endometrium’da (rahim kanseri buradan başlar) ve yumurtalıklarda önemli bir şey yok. Sizin yaşınızda birinde myom eğer bir şikayete neden olmuyor, çok hızlı büyümüyorsa ameliyatla alınmasına pek gerek yok. Sevgiler.

kanser-kadin-2

Bir önceki yazımız olan 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri başlıklı makalemizde jean pantolon moddelleri ve pantolon modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri modelleri, 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri fiyatları ve 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri örnekleri ve 2016 2017 Lcwaikiki Erkek jean Pantolon Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.