2017 Çin Takvimi İle Bebeklerin Cinsiyetini Belirleme

2017 Çin Takvimi İle Bebeklerin Cinsiyetini Belirleme

Modahocasi.Com Her Türlü Güncel içeriği kategorilere ayrılmış bir biçimde 2017 yılına özel olarak hazırlamış olduğumuz ve birbirinden güzel yazıları sizler için profesyonel editörler tarafından hazırlanarak sizlere sunduğumuz. Aktif değil çok aktif olan portalımıza hoş geldiniz. 2017 Modelleri ile 2017 resimleri saç modelleri mobilyaları modası stili ve devamındaki herşeyiyle Modahocasi.Com sizlerle...

2016 Çin Takvimi İle Bebeklerin Cinsiyetini Belirleme

Bebeklerinizin cinsiyetini belirlemede en büyük etkenler arasına giren çin takvimi bebeiğinizin kız mı erkek mi olduğunu kolaylıkla öğrenmenizi sağlayacaktır…

Çok eski dönemlere dayanan Çin takvimi, o dönemlerden günümüze kadar pek çok uygarlıklar tarafından kullanılmış ve her uygarlık kendi devlet meselelerini, kendileri için önemli günleri belirlemek gibi çeşitli işlerde kullanmıştır. Son olarak Çin uygarlığının eline geçen takvim, önceleri farklı işler için kullanılıyor olsa da sonradan bebeklerin cinsiyetinin tahmininde kullanılmış ve Çinlilere göre bu batıl inancın doğruluk payı çok yüksektir. Ancak günümüzde 2016 Çin Takvimi ile Bebek Cinsiyeti Belirleme Tablosu uygulamasını kullanmak isteyen kişiler, öncelik olarak Çin yılı başlangıcına göre Çin yaşını belirlemeleri gerekecektir. Şöyle ki, Ocak ile Şubat ayı doğumlu olanlar aşağıda sizlere verilen Çin yılı başlangıç tarihlerine bakıp, o senenin başlangıç tarihinden büyükse doğum tarihiniz, bulunduğunuz yaşın üzerine 2 eklemelisiniz. Yani yaşınız normalde 25 ise 27 olarak belirlemelisiniz.

2016 Çin Takvimi İle Bebek Cinsiyeti Belirleme Tablosu
2016 Çin Takvimi İle Bebek Cinsiyeti Belirleme Tablosu

2016 Çin Takvimi İle Bebeklerin Cinsiyetini Belirleme

Ancak Çin yılı başlangıç tarihine baktığınızda, Çin başlangıç yılından küçükseniz de yaşınıza 1 yaş daha ekleyerek, Çin yaşınızı bulmuş olursunuz. Bununla beraber mart ayı ve sonrasında doğmuş olan kişilerde yine kendi yaşları üzerine 1 yaş daha ekleyip, Çin yaşını belirler ve 2016 Çin Takvimi ile Bebek Cinsiyeti Belirleme Tablosu üzerinde çok basit bir şekilde bebeğinin cinsiyetini görebilir. Yani tablo üzerinde belirlemiş olduğunuz Çin yaşınız ile hamile kalmış olduğunuz ayın birleştiği noktada yazan cinsiyet, sizin doğacak olacak bebeğinizin cinsiyet tahmini olmaktadır. Yalnız yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz gibi, bu takvimin tıbben hiçbir geçerliliği yoktur ve kişiler bu tablo üzerinden bebek planlamaya kalkıştığında hüsrana uğramaları olası bir durum olduğu unutulmamalıdır. İnternet üzerinde bulunan eğlence amaçlı birçok uygulamadan sadece bir tanesi olan Çin Takvimi uygulamasını, çiftler hamilelik sürecinde hoş bir anı olarak kullanabilir ama sonucuna kendilerini fazla inandırmamaları tavsiye edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu modelleri, İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu fiyatları ve İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu örnekleri ve 2016 İstikbal Mobilya Babil Televizyon Koltuğu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yayınlanma Tarihi:       Editör:admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.